Архіви за добу: 06/03/2017

Шановні друзі!
прибир

Шановні друзі!
Не можна залишити без вшанування сьогоднішнього дитячого прибирання прибережної до Трубіжа території і висловлення цим дітям і їх батькам подяки.
Бачу з двору, що чоловік з дітьми тягне мішки зі сміттям до розташованого в моєму дворі сміттєконтейнера. Як виявилося, діти з татом Сергієм та мамою Женею назбирали мішки того сміття вздовж берега річки. Певен, що ці милі молоді створіння не після себе те сміття по усьому берегу збирали, але очевидно, що їм не байдуже в якому побутовому і моральному середовищі вони живуть. Саме з такими дітьми, таким їх вихованням і їх батьками повинна будуватися наша Україна!

Але й не можна залишити без уваги іншу сторону у вихованні дітей і приклад дитячого садизму і цинічністі, який стався 30 квітня 2016 року. Десь близько 20 години вечора я пішов на луг забирати з паші свого друга красеня коня «Сніжка» і не хотілося вірити в побачене! Більше 10, в основному сусідських з вулиці, хлопчаків віком 6-14 років ганяли по колу прив’язаного на цепу коня, б’ючи його палицями в момент пробігання Сніжка мимо них. Було видно, що в сторону коня декілька раз летіли якісь предмети. Побачивши мене «дітки-садисти» миттю повтікали в різнобіч. Підійшовши до Сніжка, я побачив взірець дитячої жорстокості:–на шляху пробігання коня по колу на землі валялося роздавлені копитами пляшки, які ці діточки збирали по кущах і кидали коню під ноги.
З вирячених з орбіт кінських очей, клубків піни навіть під гривою і глибокого легеневого хлепання коня було очевидно, що не одну годину діти над ним знущалися. Ці діти практично виростали у мене на «Старій Греблі» і майже щодня підсідали на карету ззаду, коли я зі Сніжком катав туристів. Коли я робив їм зауваження за різні заподіяні повсякденні шкоди, деякі батьки в той чи інший час приходили до мене з претензіями, замість того, щоб розібратися і зняти штанці та навіть дати своїй дитині підсрачника.
На другий день, 1 травня, Сніжок, який за 5 років прокатавши декілька тисяч людей на собі і кареті не ударив, не скинув з себе і не вкусив жодної людини і який брав кусочок хліба з людських ротів, виламав двері і до присмерті побив мене копитами в помсту за вчорашнє дитяче знущання.
А якби він був відірвався з припону учора та покалічив чи убив когось із дітей, то прийшли б батьки і на вила мене підняли б! Від свого друга Сніжка я отримав 2 смертоносних удари по голові і три по плечах та ребрах. Якби будь-який із цих ударів пройшовся на 3-5 сантиметрі в сторону хребта, то я би зараз уже нічого і не писав.
Прийде час і я видам книжку-щоденник, прочитавши який, діти будуть учитися жити так, щоб вони мотивацію до своїх дій також могли ставити в приклад поведінки своїм майбутнім дітям.
Не менше ніж за фізичне каліцтво, ми переймаємося жахливішими від холери інфікуванням дитячих мізків комп’ютерними іграми з очевидним спустошенням їх душ і прогресуючою дитячою залежністю від планшетів та смартфонів і тому ми пропонуємо створити можливість вибору дитячих розваг.
З метою оздоровлення і виховання дітей, ми пропонуємо громаді міста створити в місті дитячий парк «Калиновий гай» з створенням в ньому іпотерапевтичного центру, дитячих майстерень ремесел переяславщини ХІХ-ХХ століть, утриманням невеличкого зоопарку і іншої дитячої пізнавально-розважальної інфраструктури. Зокрема, годуючи зі своїх рученяток лебедів, коника чи курочку дитячі душі наповнюються емоціями подібними до маминих відчуттів, коли вона первістка перший раз притулила до своїх грудей. При контакті з живою природою дітям подобається бути добрими та великодушними і вони можуть такими й вирости.

Одні батьки виховують своїх дітей з шаною до праці, духовної та тілесної чистоти, а інші діти виростають на компютерних садистських іграх.

От такі у нас виростають різні діти, які ходять в однакові школи, ходять по тих же вулицях і будують одну Україну!прибир2 прибир

54iCEOJu3v8

Дитяча карета і поні Ілько
дит. карета

Стара Гребля” презентувала дитячу карету і поні Ілька на відзначенні свята “Масляної” в Києві 25.02.2017р. на ВДНХ та 26.02.2017 в Національному музеї-садибі М.І.Пирогова. Поїздка відкрила для нас нові можливості давати радість від катання на кареті та верхи на поні київським дітям в будь-якій частині столиці. Наша дуже зручна карета для катання дітей є трансформером і може стати автомобільним причепом і перевозити 2-х наших поні Ілька та Макара туди, де школи чи інші дитячі заклади нас запросять. Тож ми радо відізвемося на пропозиції до співпраці по тел. 063-755-07-77
дит. карета Дит.карета2 Дит. карета3

Інколи порівнюючи когось зы свинею, ми маємо на увазі брудне духовне наповнення і безкультурщину того нелюда, але при цьому ображаємо дійсну свинячу постать. Свині дуже чистоплотні тваринки і в природі не гидять там де їдять. Іноді в обмеженій людиною клітці свинки вимушені справляти свої нужди біля їстівного корита. Але завжди стан свинячої не прибраної клітки є критерієм людяності власника тієї свині. Цими думками я оправдовую закаканих поросяток, але не маю слів, якими міг би обгидити людиноподібних нікчем. 18 лютого 2017 року приїхавши вранці на «козирному» мікроавтобусі чи після обіду на легковому ВАЗі і жаривши шашлики на Старій Греблі між дитячою площадкою і річкою Трубіж, ота «свинота» дрова для багать виламували з декоративного ліщинового паркану, відділяючого дитячу площадку від річки. Хоч я розлючений на тих переяславчан, яких куди не цілуй-скрізь дупа, я все ж закликаю іншу, добропорядну частину громади, допомогти мені зробити для наших з Вами дітей парк духовного і фізичного оздоровлення. Згодом я напишу про мої наміри по майбутньому парку.паркан2 паркан