ГО “Стара Гребля”

ZkUbWoONENk

Головною  метою ГО «Стара Гребля» є піклування про дітей з інвалідністю і  надання їм безкоштовних іпотерапевтичних послуг, а також участь в державотворенні України, організовуючи дитячі соціальні та навчально-виховні заходи.

З метою дати дітям з особливими потребами шанс на щасливе життя без інвалідного візка ми об’єднуємо не байдужих людей і  створюємо в м. Переяслав-Хмельницькому при ГО “Стара Гребля” іпотерапевтичний центр для безкоштовної реабілітації дітей-інвалідів які не мають грошей на своє одужання.

В Україні трагічних ситуацій з такими дітьми дуже багато. З причини ускладненого транспортування дітей з інвалідністю і зависокій ціні на реабілітаційні процедури більшість хворих дітей втрачають час і шанс і залишаються пожиттєвими інвалідами, а їхні сім’ї заручниками трагедії.

Весь передовий світовий досвід реабілітації дітей з інвалідністю широко практикується на іпотерапії, оскільки після медикаментозного лікування,  метод іпотерапії об’єднує усі види фізичної реабілітації і є самим ефективним. Якщо хворій на ДЦП дитинці з першого і до 5-6 років надавати іпотерапевтичні послуги – дитя виліковується і соціалізовується.

Для нас не має значення під «чиїм іменем» чи можливо політичним брендом буде реалізовуватися наш проект-важливо максимальній кількості дітей допомогти. Тож, якщо Ви хочете конкретною справою завоювати політичну підтримку потенційних виборців, ми готові цей проект віддати Вам і бути в ньому лише виконавцями і реалізаторами програм!

В наших планах переобладнати перший поверх двоповерхового автобусу під одночасне перевезення до 20-ти дітей-інвалідів, а 2-й переобладнати під побутову кімнату та місця для супроводжуючого персоналу. Цим автобусом ми будемо мати можливість через кожних два тижні привозити до нас на реабілітацію дітей з усієї України.

Закликаємо Вас не бути байдужими і спільними зусиллями допомагати тим, кому тяжче ніж нам з Вами!

Наші реквізити: к/р5363542306364747 КБ р/р26003053133079 КБ”Приватбанк” МФО 321842  ДРФО 39373443

УЖЕ  5 РОКІВ ІПОТЕРАПІЯ  У  НАС  БЕЗКОШТОВНА,  АЛЕ  У  НАС  МАЛО СИЛ!

Спонуканням до піклування за дітьми-інвалідами стала спричинена лікарською помилкою хвороба на ДЦП  доці Ксюши двох співзасновників ГО. Попри усі можливі заходи по лікуванню,  нині Ксенія інвалід дитинства  (підгрупа-А) і неспроможна ходити ніжками.

Те, чому ми себе присвятили нині робить нас кращим і значимішими і ми щасливі тим, що визначили собі подальше місце в суспільстві в піклуванні про дітей з фізичними вадами здоров’я та духовному збагаченні і трудовому вихованні підростаючого покоління.

В даному випадку немає критерію, яким можна визначити значимість наших прагнень, але якщо ми хоч одне дитятко поставимо на ніжки, то уже наші зусилля виправдаються. З Вашою допомогою ми дуже багатьом дітям дамо шанс на щасливе життя, тож  долучайтесь до нас в цій великодушній справі!

На сьогоднішній день ми маємо найкращий і найфефективніший по обслуговуванню приїжджих у місто Переяслав-Хмельницький туристів туристично-реабілітаційний комплекс, з прибутку від якого ми маємо можливість і надаємо безкоштовні іпотерапевтичні послуги.

Нам потрібна Ваша допомога  у реалізації проекту в:

  • придбанні додаткових коней та будуванні конюшні;

  • збудуванні іпотерапевтичного центру з житлом приїжджаючим на іпотерапію діткам та їх батькам;

  • придбання та переобладнання під перевезення до 20-ти дітей-інваліді і супроводжуючих їх батьків і обслуговуючого персоналу двох поверхового автобусу;

  • прокладення водопроводу та каналізації до комплексу, встановлення електричних опор, монтаж освітлення;

  • встановленні дитячих ігрового та спортивного майданчиків;

  • встановленні паркану навколо комплекску;

  • розширення зоопарку та озеленення території.