Переглядів: 170

Створімо калинову алею разом!

Шановні Переяславчани!

Головною метою ГО «Стара Гребля» є піклування про дітей-інвалідів та молодь і надання їм іпотерапевтичних, реабілітаційних та соціальних послуг, а також прийняття участі в державотворенні України, створюючи дитячі соціальні та навчальні заходи.
Проектом генерального плану міста Переяслава-Хмельницького в рекреаційній зоні поряд з вул. Літописною передбачається створення реабілітаційно-оздоровчої зони та парку відпочинку для переяславчан і гостей міста.
По офіційним даним в нашому місті віком до 18-ти років знаходяться 126 дітей з фізичними вадами здоров’я та з шаленою жагою до життя.
Ми звернулися з пропозицією до Переяслав-Хмельницьких голови РДА Дубини Г.І., міського голови Костіна Т.В. та директора НІЕЗ “Переяслав” Лукашевича О.М. з тим, щоб дітки–інваліди Переяславщини посадили в зазначеній парковій зоні вздовж річки Трубіж калинову алею в пам’ять М. І. Сікорського.
Оскільки основоположником НІЕЗ “Переяслав” є Герой України Михайло Іванович Сікорський , а за життя він часто говорив: «була б моя воля, я б усю країну засадив би її символом кохання та здоров’я – калиною», то є ще одна нагода увіковічити його значимість для Переяславщини.
Т.В. Костін та О.М. Лукашевич підтримали нашу ініціативу.
Запрошуємо усіх з доброю душею громадян та діток-інвалідів Переяславщини на 16.00 год. 16.04.2015 року прийняти участь в озелененні нашого міста та створенні благодатної алеї здоров’я і шани.
З собою обов’язково потрібно мати добрий настрій і бажано саджанець калини, плоди з якої завжди будуть надбанням усіх Переяславчан.

Ми ж забезпечимо Вас інвентарем, добривами і водою, необхідними для посадки калинки та будемо завжди забезпечувати своєчасне поливання саджанців, догляд за ними і збереження.

Слава Україні!
З шаною до Вас, Андрій Черновськийкалинова алея