Про нас

Місто-музей Переяслав-Хмельницький вважається найбільш туристовідвідуваним в Київській області. Найбільш цікавим для дозвілля туристів є розташований в центрі міста наш багатофункціональний туристично-розважальний комплекс “Стара Гребля”.

У вихідні дні до нас приїжджають відпочити від шаленого ритму й надмірного шуму жителі Києва, Чернігова, Черкас й інших великих міст. До 2014 року щороку місто відвідувало близько 500 000 осіб та майже усі офіційні міждержавні іноземні  делегації  і посольства знайомляться тут з історією та побутом України.

В перелік послуг “Старої Греблі” входять ресторан, кінне таксі і екскурсії по 26-ти музеях міста на 9-ти та 12-ти місних каретах і бричці, катання верхи на конях і поні, спортивна рибалка у власному озері, спортивна стрільба в страйк тирі, власний зоопарк, міський пляж на річці Трубіж, літній кінотеатр навколо озера і фанзона на 700 місць, і т.д.

Уся наша прибуткова комерційна діяльність спрямована на створення умов і участь в піклуванні про дітей з фізичними вадами здоров’я та духовному збагаченні і трудовому вихованні підростаючого покоління.